Terminal mobilny Bluebird CF550

Zadzwoń: +48 71 345 72 70

Charakterystyka

Bluebird CF550 - EKONOMICZNY KOMPUTER POSIADAJĄCY FUNKCJONALNOŚCI TERMINALA KLASY BIZNESOWEJ.

Swoją niezawodność opiera na specjalistycznym czytniku kodów oraz rygorystycznych normach ochrony przez pyłem i wodą. Dzięki posiadaniu cech charakterystycznych dla powszechnych smartfonów, zarówno pod względem fizycznym, jak i pod względem systemu operacyjnego jakim jest Android, jest on wyjątkowo przystępny dla każdego użytkownika. Wyjątkowo lekka konstrukcja samego urządzenia, sprawia, że pracownik się nie męczy, a jego obsługa jest prosta i przyjemna.
CF550 kompleksowo zapewnia dostęp do wszelkich funkcji, niezbędnych dla małych jak i średnich przedsiębiorstw. Pozwala na utworzenie mobilnej przestrzeni w otoczeniu Twojej działalności, bez konieczności inwestowania w drogie, wysoce wyspecjalizowane urządzenia. Dzięki temu znacznie obniżysz koszty zakupu i użytkowania urządzeń mobilnych.

Przemyślana konstrukcja o skaner pochylony o 30 stopni

Terminal CF550 to najbardziej ekonomiczny komputer mobilny na rynku o ergonomicznej konstrukcji.
Jest wytrzymały w trudnych warunkach -IP67 (tylko Wi-Fi: IP54) - wodoodporny i pyłoszczelny, pozwala na działanie bez problemów w nieoczekiwanym deszczu, brudzie lub zapyleniu podczas pracy w terenie. Bluebird CF550 ma niezwykle lekką konstrukcję, która nie powoduje zmęczenia, a skaner kodów kreskowych nachylony o 30 stopni umożliwia skanowanie kodu kreskowego 1D/2D z jednoczesnym sprawdzaniem informacji o danych na wyświetlaczu ekranu. Tak pochylony scaner nie powoduje zmęczenia ręki podczas pracy.

Efektywność pracy w warunkach terenowych.

CF550 posiada jeden z najlepszych wyświetlaczy, który zapewnia wyraźną i jasną widoczność w warunkach zewnętrznych. Dzięki automatycznemu wykrywaniu pracy w rękawicach, technologii mokrego dotyku i rysikowi, wspiera nieprzerwaną produktywność w środowisku firmy.

Prosta i szybka wymiana akumulatora o wielkiej mocy

Bluebird CF550 zasilany jest poprzez wymienny akumulator o mocy 4350 mAh. Moc akumulatora oraz prostota jego wymiany jest gwarancją prowadzenia nieprzerwanej pracy przez kilkanaście godzin bez konieczności ładowania. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących w warunkach zewnętrznych, często nie posiadających możliwości natychmiastowego doładowania. O odpowiednie zarządzanie zużycia energii w terminalu odpowiedzialny jest system PowerManager. Rozwiązanie od Bluebird BOS™ bezustannie monitoruje pracę akumulatora zapobiegając przestojom przepływu mocy oraz w inteligentny sposób zarządza jego zużyciem.

  • Terminal mobilny Bluebird CF550 - zdjęcie nr 1
  • Terminal mobilny Bluebird CF550 - zdjęcie nr 2
  • Terminal mobilny Bluebird CF550 - zdjęcie nr 3
  • Terminal mobilny Bluebird CF550 - zdjęcie nr 4

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
158.26 x 75.8 x 14.9 mm
Waga
251 g
Wyświetlacz
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 11 (aktualizowalny do 13)
Procesor
2.0 GHz Octa Core Processor
Pamięć
3GB RAM / 32GB Flash
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w
WWAN: LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite: A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D Imager COMFOSCAN
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył)
NFC: ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, Mifare and ISO 15693 cards
Bateria
3.85V, 4350 mAh

Do pobrania