Terminal mobilny Bluebird EF550

Zadzwoń: +48 71 345 72 70

Charakterystyka

Najwyższa wydajność

Najnowszy model, Bluebird EF550 to udoskonalona wersja cieszącego się wielką popularnością terminala EF500. W najnowszej wersji ekran dotykowy został powiększony aż do 5,5 cala znacząco powiększając aktywną powierzchnię dotykową. Zabieg ten zdecydowanie ułatwił korzystanie z funkcji i aplikacji w środowisku pracy korporacyjnej i przedsiębiorstwach na każdej linii.
Jeszcze bardziej wyśrubowane normy wydajności, szczególny nacisk na wytrzymałość przy zachowaniu smukłego i eleganckiego wyglądu. Bluebird EF550 jest produktem ciągle rozwijanej najnowocześniejszej technologii Bluebird, skupiającym się na tworzeniu urządzeń pracujących w przestrzeni korporacyjnej. Bluebird połączył ze sobą cechy urządzenia przeznaczonego do pracy w trudnych warunkach z nowoczesnym i eleganckim designem, aby jak najlepiej prezentować się w pracy pośród klientów i ich obsłudze.

Wielki wyświetlacz, deklasujący konkurentów w swoim przedziale.

Zastosowanie niespotykanego w swojej klasie wyświetlacza o przekątnej 5,5 cala ma znaczący wpływ na komfort użytkowania dzięki czytelnej treści wyświetlanych informacji. Jest to szczególnie ważne podczas pracy w terenie, kiedy warunki pogodowe takie jak mocne światło słoneczne lub deszcz skutecznie utrudniają widoczność wyświetlanych danych.

Niespotykanie odporny, przeznaczony do najcięższych zadań.

Autorska technologia od bluebird - Bluebird TankSmith® to innowacyjne rozwiązania gwarantujące najwyższą klasę odporności. Zapewnia ochronę przed upadkami nawet z wysokości 6 stóp (1,82 m), gwarantuje także najwyższą normę szczelności IP68. Tylko tak wytrzymałe urządzenie, przetestowane pod każdym katem, może zapewnić bezproblemowe użytkowanie i ciągłość pracy w warunkach narażenia na wodę, brud i kurz.

Błyskawiczna komunikacja o rozszerzonym zasięgu, z jednoczesnym zmniejszeniem zapotrzebowania na energię.

EF550 jest wyposażony w technologię 2x2 Multiple-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO). System pozwalający komunikować się wielu urządzeniom jednocześnie, dzięki precyzyjnemu skupianiu się wiązki sygnału precyzyjnie na punktach odbiorczych. Jego zastosowanie w znaczący sposób wpływa na zasięg sieci Wi-Fi, jego przepustowość, a także zwiększa prędkość sygnału. Doskonała komunikacja i brak potrzeby weryfikacji sygnału przez punkty dostępowe, zwiększa trwałość i wydłuża cykl życia akumulatora.

Inteligentny, pojemny akumulator zapewniający energię na wiele godzin.

Oprócz pojemności akumulatora, wielki wpływ na czas pracy wielki wpływ ma jego odpowiednie zarządzanie wykorzystywaną energią. Rozwiązanie BOS™ PowerManager wraz z trybem Hot Swap, to pewność bezpiecznej stabilnej, 13-godzinnej pracy z wykorzystaniem połączenia internetowego.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
159.9 x 79 x 16.65 mm
Waga
200 g (bez akumulatora)
Wyświetlacz
5.85" z przyciskami nawigacyjnymi
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 10
Procesor
2.2 GHz Octa Core Processor
Pamięć
4GB RAM / 32GB Flash
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w
WWAN: LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite: A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D Zebra Imager
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył), PDAF 48MP (opcja)
NFC: ISO 14443 Type A and B;
FeliCa, and ISO 15693 cards
Bateria
3.85V, 4350 mAh, 84,5g (HARD PACK)

Do pobrania