O firmie Adtech

Zadzwoń: +48 71 345 72 70

HISTORIA FIRMY ADTECH

Firma Adtech powstała w 2004 roku w formie spółki cywilnej i w takiej formie funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Od samego początku działalności zajmowaliśmy się tematyką rozwiązań mobilnych dla firm i przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki. Bardzo dobra współpraca z amerykańską firmą Extech Instruments Corporation zaowocowała uzyskaniem statusu Master Distributor – najwyższego rangą dystrybutora w strukturze dystrybucyjnej firmy Extech. Jako wyłączny przedstawiciel producenta wprowadzaliśmy na rynek polski dobrze wszystkim znane drukarki Extech oraz Apex.

Zmiany własnościowe, wynikiem których było przejęcie przez korporację Datamax-O’Neil jedengo z działów firmy Extech Instruments odpowiedzialnego za produkcję drukarek mobilnych, spowodowały rozszerzenie oferty dystrybuowanych przez nas urządzeń o drukarki mobilne oraz stacjonarne drukarki etykiet – biurkowe, półprzemysłowe i przemysłowe firmy Datamax-O'Neil.
Ostatecznie, po kolejnych zmianach własnościowych firma Datamax-Oneil została przejęta przez koncern Honeywell, co spowodowało, że dołączyliśmy do wielkiej rodziny Honeywell.

Zgodnie z przyjętą strategią, w kolejnych latach nawiązaliśmy współpracę z firmą Sewoo – producentem przenośnych drukarek mobilnych, stacjonarnych drukarek etykiet, drukarek POS’owych oraz przenośnych komputerów mobilnych typu PDA oraz z firmą Bluebird Inc. – producentem przenośnych komputerów mobilnych, tabletów, urządzeń z zakresu rozwiązań RFID oraz terminali płatniczych. W obu powyższych przypadkach, będąc oficjalnym dystrybutorem, promowaliśmy i wprowadzaliśmy na dużą skalę do europejskiego obszaru ekonomicznego urządzenia firm Sewoo i Bluebird Inc., co czynimy do dnia dzisiejszego.

Uzupełnieniem naszej oferty jest prowadzenie autoryzowanego serwisu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wszystkich dystrybuowanych przez nas urządzeń.

Od samego początku kierujemy się zasadą Long Term Business Partnership i dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca z każdym z ponad 600 naszych partnerów była perfekcyjna pod każdym względem. Dlatego też wspieramy naszych partnerów na każdym etapie projektu – od pomocy w wyborze sprzętu, poprzez bezkosztowe przekazanie sprzętu do testów i wsparcie techniczne, a na wsparciu finansowym kończąc.

Nie każdy może się pochwalić bezproblemowo przeprowadzonymi projektami na dostawę ponad 10 000 urządzeń do pojedynczego projektu. My możemy!

Zapraszamy do współpracy.

Producenci

Bluebird

BLUEBIRD

Producent terminali mobilnych oraz płatniczych
Sewoo

SEWOO

Producent mobilnych i stacjonarnych drukarek etykiet
Honeywell

HONEYWELL

Producent terminali i drukarek pokwitowań i etykiet.
Seagull Bartender

SEAGULL SCIENTIFIC

Producent aplikacji Bartender do projektowania etykiet.
FAMOC

FAMOC

Producent oprogramowania dla terminali typu MDM - zarządzanie zdalne.
RIOTEC

RIOTEC

Producent skanerów kodów kreskowych 1D/2D - ubieralnych, dopinanych do smarfona.

Klienci i partnerzy handlowi