Historia firmy Adtech

Firma Adtech powstała w 2004 roku w formie spółki cywilnej i w takiej formie funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Od samego początku działalności zajmowaliśmy się tematyką rozwiązań mobilnych dla firm i przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki. Bardzo dobra współpraca z amerykańską firmą Extech Instruments Corporation zaowocowała uzyskaniem statusu Master Distributor – najwyższego rangą dystrybutora w strukturze dystrybucyjnej firmy Extech. Jako wyłączny przedstawiciel producenta wprowadzaliśmy na rynek polski dobrze wszystkim znane drukarki Extech oraz Apex.

Zmiany własnościowe, wynikiem których było przejęcie przez korporację Datamax-O’Neil jedengo z działów firmy Extech Instruments odpowiedzialnego za produkcję drukarek mobilnych, spowodowały rozszerzenie oferty dystrybuowanych przez nas urządzeń o drukarki mobilne oraz stacjonarne drukarki etykiet – biurkowe, półprzemysłowe i przemysłowe firmy Datamax-O'Neil.
Ostatecznie, po kolejnych zmianach własnościowych firma Datamax-Oneil została przejęta przez koncern Honeywell, co spowodowało, że dołączyliśmy do wielkiej rodziny Honeywell.

Zgodnie z przyjętą strategią, w kolejnych latach nawiązaliśmy współpracę z firmą Sewoo – producentem przenośnych drukarek mobilnych, stacjonarnych drukarek etykiet, drukarek POS’owych oraz przenośnych komputerów mobilnych typu PDA oraz z firmą Bluebird Inc. – producentem przenośnych komputerów mobilnych, tabletów, urządzeń z zakresu rozwiązań RFID oraz terminali płatniczych. W obu powyższych przypadkach, będąc oficjalnym dystrybutorem, promowaliśmy i wprowadzaliśmy na dużą skalę do europejskiego obszaru ekonomicznego urządzenia firm Sewoo i Bluebird Inc., co czynimy do dnia dzisiejszego.

Uzupełnieniem naszej oferty jest prowadzenie autoryzowanego serwisu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wszystkich dystrybuowanych przez nas urządzeń.

Klienci i partnerzy handlowi

Producenci

Bluebird

BLUEBIRD

Producent terminali mobilnych oraz płatniczych
Sewoo

SEWOO

Producent mobilnych i stacjonarnych drukarek etykiet
Honeywell

HONEYWELL

Producent terminali i drukarek pokwitowań i etykiet.
Seagull Bartender

SEAGULL SCIENTIFIC

Producent aplikacji Bartender do projektowania etykiet.
FAMOC

FAMOC

Producent oprogramowania dla terminali typu MDM - zarządzanie zdalne.
RIOTEC

RIOTEC

Producent skanerów kodów kreskowych 1D/2D - ubieralnych, dopinanych do smarfona.