Szeroki wybór funkcjonalnych urządzeń to jedna z wielu zalet oferty ADTECH S.C. Warto zwrócić też uwagę na dostępność sprzętów pochodzących od cieszących się renomą marek, jak Bluebird. Terminal PDA tego producenta to gwarancja niezawodnego działania i znakomitej funkcjonalności, podobnie jak w przypadku artykułów Sewoo. Urządzenia mobilne powinny charakteryzować się bardzo dobrą wydajnością, intuicyjną obsługą i obecnością dodatkowych udogodnień. Wszystkie te wymagania spełniają produkty PDA prezentowane w tej kategorii i wyposażone w system Android lub Windows (10 Mobile albo Embedded Handheld).

Nasi klienci mają do dyspozycji terminal Sewoo i Bluebird w różnych odsłonach. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zaopatrzy się tu w sprzęt spełniający sprecyzowane wymagania pod względem funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami urządzeń mobilnych i wyboru najlepszej propozycji, a w przypadku pojawienia się wątpliwości prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy potrzebnych informacji i zapewnimy fachowe doradztwo w wyborze terminalu PDA.

Terminal mobilny Bluebird EF550R

Bluebird EF550R

Super wytrzymały terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 5,85"

Terminal mobilny Bluebird EF550

Bluebird EF550

Najnowszy terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 5,85"

Terminal mobilny Bluebird HF550

Bluebird HF550

Wytrzymały smartfon do zastosowań przemysłowych

Terminal mobilny Bluebird VF550

Bluebird VF550

Ekonomiczna wersja terminala z wbudowanym skanerem

Terminal mobilny Bluebird CF550

Bluebird CF550

Ekonomiczna wersja terminala z wbudowanym skanerem i procesorem 2.0GHz

Terminal mobilny Bluebird EK430

Bluebird EK430

Terminal z Androidem i fizyczną klawiaturą

Terminal mobilny Bluebird EF401

Bluebird EF401

Terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 4"

Terminal mobilny Bluebird EF401

Bluebird EF501

Terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 5"

Terminal mobilny Bluebird EF501R

Bluebird EF501R

Pancerny terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 5"

Terminal mobilny Bluebird EF400

Bluebird EF400

Terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 4"

Terminal mobilny Bluebird EF500

Bluebird EF500

Terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 5"

Terminal mobilny Bluebird EF500R

Bluebird EF500R

Pancerny terminal ze skanerem kodów oraz ekranem dotykowym 5"

Terminal mobilny Bluebird EF500 iBio

Bluebird EF500 iBio

Terminal z optycznym czytnikiem linii papilarnych

Terminal mobilny Sewoo NBP60

Sewoo NBP60

Terminal z wbudowanym czytnikiem kodów oraz ekranem dotykowym 4,7"

Terminal mobilny Sewoo NBP-80

Sewoo NBP80

Terminal z wbudowanym czytnikiem kodów oraz ekranem dotykowym 5,7"

Terminal mobilny Sewoo NBW-35

Sewoo NBW35

Terminal z wbudowanym czytnikiem kodów oraz ekranem dotykowym 3,5"

Zastanawiają się Państwo, jaki terminal mobilny będzie najlepszy? Odpowiedź jest prosta - urządzenie PDA musi łączyć w sobie wydajne działanie, solidne wykonane z trwałych, lecz lekkich tworzyw, a także zastosowanie nowoczesnych technologii. Przełoży się to na bezproblemową obsługę i sprawi, że korzystanie ze sprzętu będzie wyjątkowo wygodne. Warto więc sięgnąć po produkty marek powszechnie kojarzonych z niezawodnością i funkcjonalnością dostarczanych rozwiązań - Sewoo i Bluebird.

Przygotowaliśmy terminale mobilne, których specjalnie opracowany kształt sprawia, że komfortowo leżą w dłoni. Ponadto każdy z dostępnych w naszej ofercie modeli uwzględnia zaawansowane technologicznie rozwiązania wpływające na optymalizację wykonywanych czynności, a tym samym poprawiające sprawność procesów w danym przedsiębiorstwie. Urządzenia PDA takich firm jak Sewoo czy Bluebird to najlepszy wybór w tej klasie produktów.

Zalety terminali mobilnych z oferty ADTECH S.C.

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam przygotowanie oferty zawierającej starannie wyselekcjonowany sprzęt PDA pochodzący od cieszących się uznaniem marek Bluebird oraz Sewoo. W asortymencie znalazł się m.in. terminal mobilny z systemem Android i normą szczelności IP68, cechujący się podwyższonymi parametrami wytrzymałościowymi. Na uwagę zasługuje też model Bluebird EF550, który wyróżnia się powiększoną powierzchnią dotykową i pojemnym akumulatorem umożliwiającym pracę bez ładowania nawet przez 13 godzin. A to tylko ułamek naszej oferty, w której czeka na Państwa wiele funkcjonalnych urządzeń PDA marki Sewoo i nie tylko.

Dbamy zatem o to, aby w naszej ofercie dostępne były wyłącznie terminale PDA pochodzące od najlepszych marek, takich jak Sewoo i Bluebird. Stanowi to gwarancję ich niezawodności i bardzo dobrej funkcjonalności.