Akcesoria do terminali i drukarek mobilnych

Zadzwoń: +48 71 345 72 70

Odpowiednio dobrane dodatki do urządzeń mogą znacznie poprawić komfort użytkownika lub ułatwić bezpieczne przechowywanie sprzętu i zabezpieczanie go przed uszkodzeniami. Jeśli więc chcą Państwo zaopatrzyć się w akcesoria do terminali, takie jak szkło hartowane, solidny, a przy tym estetyczny futerał, torbę inkasencką lub klip do paska, to świetnie się składa. Te i inne produkty kompatybilne ze sprzętem dostępnym w naszej ofercie znajdują się w tej kategorii.

Szczególnie wartym uwagi produktem jest praktyczna torba inkasencka na terminal, w której zmieści się także drukarka. Konstrukcja podzielona jest na kilka kieszeni, co ułatwia przechowywanie urządzeń. Z kolei dzięki zapięciom na rzepy można liczyć jednocześnie na łatwy dostęp do zawartości i zabezpieczenie jej przed niekorzystnymi czynnikami. W kategorii akcesoriów warto zwrócić uwagę także na futerał, który bez trudu pomieści terminal mobilny.

Szkło 9H hartowane do terminala Bluebird EF500R, Bluebird EF501R.

Szkło 9H - hartowane

Szybka ochronna, szkło hartowane dla terminala Bluebird EF500R lub Bluebird EF501R.

Torba inkasencka na terminal i drukarkę termiczną

Torba inkasencka

Torba inkasencka (dla inkasenta) w której mieści się terminal oraz drukarka termiczna.

Futerał do terminala mocowany do pasa biodrowego

Futerał do terminala

Futerał mocowany do pasa biodrowego w którym zmieści się terminal.

Klip do terminala z paskiem

Klip do paska

Zaczep - klip dla terminala z paskiem, który można przypiąć do uchwytu na pasie biodrowym.

Samochodowe stacje dokujące do terminala z opcją ładowania

Solidne samochodowe stacje dokujące

Solidny i wytrzymały uchwyt na szybę dla terminala z opcją ładowania.

Praktyczne akcesoria – torby, futerały i inne dodatki

Pojemna torba inkasencka przeznaczona na terminal, drukarkę oraz inne przedmioty to niejedyna propozycja akcesoriów, jakie przygotowaliśmy z myślą o wygodzie naszych klientów. Aby zabezpieczyć sprzęt przed zarysowaniami ekranu lub innymi uszkodzeniami, na jakie będzie narażony podczas codziennego użytkowania, warto wybrać także szkło hartowane. W asortymencie znalazła się zatem szyba ochronna pasująca na wybrane urządzenia marki Bluebird - szczegóły można sprawdzić, klikając dany produkt.

Alternatywą dla torby inkasenckiej jest futerał do terminala. Stanowi polecane rozwiązanie dla osób, szukających mniejszych i bardziej poręcznych akcesoriów umożliwiających bezpieczne przechowywanie i transport urządzeń. W trosce o kompleksowość oferty przygotowaliśmy także klip do paska. Dzięki takim dodatkom można umieścić sprzęt mobilny w futerale na pasie biodrowym, by mieć do niego stały dostęp bez konieczności sięgania do torby inkasenckiej.

Co wyróżnia akcesoria do terminali z naszej oferty?

Najważniejszą zaletą asortymentu ADTECH S.C. jest przemyślana konstrukcja wszystkich akcesoriów. Zarówno futerały przypinane do pasa biodrowego oraz torby inkasenckie, jak i szkło hartowane, zaczepy czy samochodowe stacje dokujące projektowane są tak, by cechowały się jak najlepszą funkcjonalnością. Powstają z odpowiednio dobranych tworzyw, więc na długi czas zachowują dobry stan techniczny i estetyczny wygląd. Dzięki akcesoriom z naszej oferty korzystanie z terminali jest jeszcze wygodniejsze, a do tego można zabezpieczyć urządzenia przed wpływem niekorzystnych czynników, by przedłużyć ich żywotność.

Zapraszamy do składania zamówień na praktyczne akcesoria

Jesteśmy pewni, że nasi klienci docenią liczne zalety toreb inkasenckich, futerałów, stacji dokujących oraz innych dodatków przeznaczonych do użytku z terminalami i drukarkami. Pasują one do urządzeń dostępnych w pozostałych kategoriach sklepu, co umożliwia kompleksowe zaopatrzenie się w rozwiązania przydatne w codziennym funkcjonowaniu firmy. Zachęcamy do zapoznania się z wyborem akcesoriów w tej sekcji i składania zamówień. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu konkretnego futerału na terminal, torby inkasenckiej lub innego artykułu, prosimy o kontakt z nami.