Czytniki tagów, urządzenia RFID

Zadzwoń: +48 71 345 72 70

Doskonałe parametry techniczne prezentowanych w tej kategorii urządzeń to gwarancja bezproblemowego działania i wygodnej obsługi. Czytnik RFID umożliwia skanowanie i identyfikację tagów UHF, a ponadto występuje w naszej ofercie w wariantach różniących się niektórymi atrybutami. Proponujemy przede wszystkim modele producenta Bluebird, który znany jest z wysokiej jakości narzędzi z zakresu mobilnych technologii i płatności dla biznesu. Szczegółowa charakterystyka techniczna dostępna jest przy każdym czytniku, więc mogą Państwo bez trudu upewnić się, czy dany skaner RFID i tagów UHF spełnia określone oczekiwania pod względem funkcjonalności.

Mając na uwadze zróżnicowane wymagania naszych klientów, przygotowaliśmy czytniki tagów RFID UHF w różnych wariantach. Niezależnie od wybranego modelu skanera mogą Państwo liczyć na szybki odczyt kodów z odległości nawet 10m. Dodatkowo producent Bluebird wyposażył urządzenia w zestaw programisty, czyli zbiór bibliotek, dokumentacji i kodów źródłowych wybranych aplikacji.

Ręczny czytnik RFID Bluebird RFR900

Bluebird RFR900

Czytnik tagów RFID dla terminali Bluebird serii EF

Ręczny czytnik RFID Bluebird RFR900S (Standalone Type)

Bluebird RFR900S

Czytnik tagów RFID z wbudowanym skanerem kodów

Mobilne urządzenia RFID UHF w ofercie ADTECH S.C.

Użytkownicy docenią ergonomiczny uchwyt czytników RFID UHF, dzięki któremu skanowanie tagów jest jeszcze wygodniejsze. Przemyślana konstrukcja sprawia, że urządzenia Bluebird doskonale sprawdzają się w handlu detalicznym, w magazynach a także produkcji i dystrybucji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań skanery identyfikują kody z wyjątkową dokładnością i sprawnością - stanowią zatem doskonały wybór do wielu branż.

Który czytnik tagów RFID UHF jest najlepszy?

Jako że w naszej ofercie dostępne są wyłącznie czytniki marki Bluebird, nasi klienci mogą mieć pewność, że składając zamówienie, zyskają niezawodny sprzęt zaprojektowany specjalnie z myślą o wygodzie użytkowania i sprawnej identyfikacji tagów. Każdy z prezentowanych skanerów jest kompatybilny z mobilnymi komputerami tego samego producenta - szczegółowy wykaz znajduje się przy wybranych artykułach. Natomiast czytniki tagów RFID typu „stand alone” mogą współpracować z dowolnym urządzeniem, a jedynym warunkiem takiej współpracy jest możliwość ustanowienia połączenia poprzez moduł Bluetooth.

W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać czytnik RFID UHF z akumulatorem standardowym lub powiększonym o pojemności 4,000mAh. Kolejną zaletą urządzeń Bluebird jest odporność na upadki z wysokości 1,2 m, czego potwierdzeniem jest zgodność z normą MIL-STD 810G. Standard ten wywodzi się z amerykańskiej armii i określa parametry wytrzymałościowe sprzętu. Dlatego, wybierając skanery tagów z oferty ADTECH S.C., można liczyć na solidność i doskonałą funkcjonalność zakupionego sprzętu.

Zachęcamy do składania zamówień na czytniki tagów

Precyzyjna charakterystyka techniczna dostępna jest przy każdym produkcie, co umożliwia upewnienie się, czy dany skaner tagów RFID UHF spełnia Państwa oczekiwania. Klikając wybrany czytnik, można sprawdzić jego wymiary, wydajność, dane na temat akumulatora i inne istotne parametry, co ułatwi podjęcie decyzji. Jeśli jednak pojawią się wątpliwości, chętnie udzielimy niezbędnych informacji i zapewnimy fachowe doradztwo w wyborze najlepszego urządzenia mobilnego marki Bluebird. Jesteśmy pewni, że dzięki starannie skomponowanej ofercie znajdą w niej Państwo skaner tagów RFID UHF, który idealnie sprawdzi się w konkretnej działalności.