Terminal mobilny Bluebird VF550

Zadzwoń: +48 71 345 72 70

Charakterystyka

Bluebird VF550 - zoptymalizowany do pracy w przemyśle i przedsiębiorstwach.

Swoją niezawodność opiera na specjalistycznym czytniku kodów oraz rygorystycznych normach ochrony przez pyłem i wodą. Dzięki posiadaniu cech charakterystycznych dla powszechnych smartfonów, zarówno pod względem fizycznym, jak i pod względem systemu operacyjnego jakim jest Android, jest on wyjątkowo przystępny dla każdego użytkownika. Wyjątkowo lekka konstrukcja samego urządzenia, sprawia że pracownik się nie męczy, a jego obsługa jest prosta i przyjemna.
VF550 kompleksowo zapewnia dostęp do wszelkich funkcji, niezbędnych dla małych jak i średnich przedsiębiorstw. Pozwala na utworzenie mobilnej przestrzeni w otoczeniu Twojej działalności, bez konieczności inwestowania w drogie, wysoce wyspecjalizowane urządzenia. Dzięki temu znacznie obniżysz koszty zakupu i użytkowania urządzeń mobilnych.

Przemyślana konstrukcja

Budowa terminala charakteryzuje się unikalną smukłością i wyrafinowaniem. Dodatkowa cecha wzmacniającą wytrzymałość terminala została osiągnięta dzięki nadaniu mu wyjątkowo ergonomicznego kształtu. Bluebird VF550 odchodzi od siermiężnych konstrukcji starszych generacji skupiając się na wygodzie użytkownika. Filozofia „User Friendly” opiera sia na najwyższym komforcie użytkowania osiągniętego za pomocą ultra lekkiej wagi urządzenia, oraz na naturalnym, dopasowanym kształcie konstrukcji. Ma to także odzwierciedlenie w budowie i umiejscowieniu czytnika kodów kreskowych zmieniających nachylenie odczytywanej powierzchni o 30 stopni – dzięki specjalnie opracowanej autorskiej technologii COMFOSCAN™. To właśnie unikatowa, ergonomiczna budowa terminala Bluebird VF550 jest największą zaletą wyróżniającą go na tle konkurencji.

Szczególny nacisk na efektywność pracy w warunkach terenowych i otwartym środowisku.

VF550 to najlepszy wyświetlacz, który zapewnia wyraźną i jasną widoczność w warunkach zewnętrznych. Dzięki automatycznemu wykrywaniu pracy w rękawicach, technologii mokrego dotyku i rysikowi, wspiera nieprzerwaną produktywność w środowisku firmy.
Firma Bluebird dzięki swojemu rozbudowanemu działowi badań i rozwoju oraz szeregu analiz informacji płynących od użytkowników, stworzył autorskie rozwiązanie COMFOSCAN™. System ten umożliwiający sczytywanie kodów 1D i 2D pod nachyleniem kąta 30 stopni pozwala na jednoczesną weryfikację danych pojawiających się na wyświetlaczu, zapewniając przy tym ochronę i nie obciążając nadgarstka.

Prosta i szybka wymiana akumulatora, o wielkiej mocy

Bluebird VF550 zasilany jest poprzez akumulator o mocy 4350 mAh, który może w każdej chwili zostać wymieniony przez operatora. Moc akumulatora, oraz prostota jej wymiany jest gwarancją prowadzenia nieprzerwanej pracy przez kilkanaście godzin bez konieczności ładowania. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących w warunkach zewnętrznych, często nie posiadających możliwości natychmiastowego doładowania. O odpowiednie zarządzanie zużycia energii w terminalu odpowiedzialny jest system PowerManager. Rozwiązanie od Bluebird BOS™ bezustannie monitoruje pracę akumulatora zapobiegając przestojom przepływu mocy, oraz w inteligentny sposób zarządza jego zużyciem.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
158.26 x 75.8 x 14.9 mm
Waga
251 g
Wyświetlacz
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 9 (aktualizowalny do Android Q)
Procesor
1.8 GHz Octa Core Processor
Pamięć
3GB RAM / 32GB Flash
2GB RAM / 16GB Flash (opcja)
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w
WWAN (opcja): LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite: A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D Imager COMFOSCAN
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył)
NFC: ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, Mifare and ISO 15693 cards
Bateria
3.85V, 4350 mAh

Do pobrania