Charakterystyka

Bluebird VF550 - zoptymalizowany do pracy w przemyśle i przedsiębiorstwach.

Nowoczesny terminal mobilny VF550 to urządzenie, które spełnia najbardziej restrykcyjne normy dotyczące szczelności i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Specjalna konstrukcja gwarantuje doskonałą ochronę przed pyłem i wilgocią, dzięki czemu czytnik może być użytkowany zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i na zewnątrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent Bluebird wdrożył system operacyjny Android, który jest dobrze znany każdemu użytkownikowi urządzeń mobilnych. Intuicyjna obsługa oraz lekka obudowa sprawiają, że korzystanie ze sprzętu jest proste, przyjemne i nie wymaga przeprowadzenia szkolenia. Oferowany przez nas mobilny terminal Bluebird to produkt na miarę naszych czasów, który całkowicie odmieni codzienną pracę Twojego zakładu i pozwoli uzyskać jeszcze lepszą wydajność.

Przemyślana konstrukcja

Budowa terminala charakteryzuje się unikalną smukłością i wyrafinowaniem. Dodatkowa cecha wzmacniającą wytrzymałość terminala została osiągnięta dzięki nadaniu mu wyjątkowo ergonomicznego kształtu. Bluebird VF550 odchodzi od siermiężnych konstrukcji starszych generacji skupiając się na wygodzie użytkownika. Filozofia „User Friendly” opiera sia na najwyższym komforcie użytkowania osiągniętego za pomocą ultra lekkiej wagi urządzenia, oraz na naturalnym, dopasowanym kształcie konstrukcji. Ma to także odzwierciedlenie w budowie i umiejscowieniu czytnika kodów kreskowych zmieniających nachylenie odczytywanej powierzchni o 30 stopni – dzięki specjalnie opracowanej autorskiej technologii COMFOSCAN™. To właśnie unikatowa, ergonomiczna budowa terminala Bluebird VF550 jest największą zaletą wyróżniającą go na tle konkurencji.

Szczególny nacisk na efektywność pracy w warunkach terenowych i otwartym środowisku.

Model VF550, wyposażony w czytelny wyświetlacz, to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach poszukujących sprzętu do pracy w terenie. Terminal mobilny Bluebird, dzięki zastosowaniu technologii mokrego dotyku, automatycznie wykrywa pracę w rękawicach. To niezwykle użyteczne rozwiązanie, które znacznie przyspiesza wykonywanie rutynowych obowiązków. Na szczególną uwagę zasługuje także COMFOSCAN™ — autorski system umożliwiający sczytywanie kodów 1D oraz 2D pod kątem nachylenia 30 stopni. Taka konstrukcja jest niebywale ergonomiczna, ponieważ umożliwia szybką weryfikację danych na wyświetlaczu, nie obciążając przy tym nadgarstka.

Prosta i szybka wymiana akumulatora, o wielkiej mocy

Czytniki kodów kreskowych od producenta Bluebird słyną z akumulatorów o dużej pojemności. Nie inaczej jest w przypadku modelu VF550. Ten innowacyjny terminal mobilny, zasilany akumulatorem o mocy 4350 mAh, może pracować nieprzerwanie przez kilkanaście godzin. Po wyładowaniu wystarczy szybko wymienić ogniwo (zajmuje to jedynie chwilę czasu). Mobilny terminal Bluebird z systemem PowerManager to propozycja dla użytkowników, którzy przykładają dużą wagę do kwestii oszczędzania energii i chcą mieć pewność, że urządzenie zachowa swoją sprawność nawet po wielu godzinach ciągłej pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii sprzęt jest w pełni chroniony przed przestojami mocy, co jest szczególnie istotne w wymagającym środowisku pracy.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
158.26 x 75.8 x 14.9 mm
Waga
251 g
Wyświetlacz
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 9 (aktualizowalny do Android Q)
Procesor
1.8 GHz Octa Core Processor
Pamięć
3GB RAM / 32GB Flash
2GB RAM / 16GB Flash (opcja)
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w
WWAN (opcja): LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite: A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D Imager COMFOSCAN
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył)
NFC: ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, Mifare and ISO 15693 cards
Akumulator
3.85V, 4350 mAh

Do pobrania