Charakterystyka

Szybka, lekka, ekonomiczna

Apex3 jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na lekkie, tanie i kompaktowe trzy-calowe drukarki które mają być niezawodne i dobrej jakości. Do drukarki instalowane są rolki papieru o szerokości 3.149 cala. Drukarka posiada kluczowe cechy i funkcje niezbędne do zaspokojenia rosnących wymagań związanych z handlem detalicznym, hotelarstwem, gastronomią, organami ścigania, wynajmem samochodów i aplikacjiami serwisowymi.

Komunikacja bezprzewodowa - BT lub WiFi

Apex3 wyposażony jest standardowo w komunikację bezprzewodową Bluetooth. Moduł Wi-Fi 802.11b / g jest dostępny jako opcja w miejsce Bluetooth. Opcjonalny czytnik kart magnetycznych pozwala na łatwe płatności kartą kredytową. 32-bitowy procesor ARM-7 pozwala na szybkie drukowanie o wysokiej jakości, a pamięć flash i pamięci SRAM, która jest pod bezpośrednią kontrolą użytkownika pozwala użytkownikowi przechowywać logo, czcionki, grafiki i kody kreskowe.

Poręczna i łatwa w obsłudze

Lekka i wystarczająco mała, aby przeprowadzić kompletne zmiany, Apex3 może być noszona na pasku pasa lub opcjonalnie na ramieniu dzięki paskowi na ramię. Łatwa w użyciu, dzięki prostemu systemowi ładowania papieru, akumulator o dużej pojemności, który wystarcza na cały dzień pracy.

Akcesoria

Specyfikacja

Metoda wydruku
Termiczna - Direct Thermal
Szybkość
51 mm/sekundę
Szerokość zadruku
72 mm (832 punktów / linię)
Rozdzielczość
203 DPI
Typ papieru
papier termiczny ciągły
Szerokość rolki papieru
80 mm
Grubość papieru
0,06 - 0,16 mm
Średnica rolki papieru
max. średnica - 35 mm
Średnica gilzy
12,5 mm +/- 0,5 mm
Komunikacja przewodowa
Serial (RS-232C), USB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth Class1

Do pobrania