Charakterystyka

Szybka, lekka, ekonomiczna

Przenośna drukarka Apex to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na lekkie, niedrogie i niewielkie drukarki o szerokości druku trzech cali, które sprawdzą się w różnych branżach, takich jak handel detaliczny, hotelarstwo, gastronomia, służby porządkowe, wypożyczalnie samochodów czy usługi serwisowe. To solidne urządzenie o wysokiej jakości, gwarantujące doskonałą jakość wydruku dzięki zastosowaniu rolki papieru o szerokości 8 centymetrów. Dzięki swoim zaletom oraz wszechstronności zastosowań drukarka mobilna Apex3 zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców szukających niezawodnych i praktycznych rozwiązań do codziennego użytku w swojej działalności. Warto zwrócić uwagę na fakt, że drukarka Apex3 to nie tylko wygodne i funkcjonalne narzędzie, ale także inwestycja, która przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy oraz oszczędności czasu i kosztów związanych z drukiem.

Bezprzewodowa komunikacja w drukarce mobilnej Apex3

Przenośne urządzenie drukujące Apex3 standardowo ma wbudowaną łączność Bluetooth. Dodatkowo istnieje możliwość zamiany modułu Bluetooth na Wi-Fi 802.11b/g. Urządzenie to może być również wyposażone w opcjonalny czytnik kart magnetycznych, co ułatwia dokonywanie płatności kartą kredytową. Szybkie i wysokiej jakości drukowanie zapewnia 32-bitowy procesor ARM-7. Pamięć flash oraz pamięć SRAM, będąca pod kontrolą użytkownika, umożliwiają przechowywanie logotypów, czcionek, grafik oraz kodów kreskowych.

Poręczność i łatwość obsługi drukarki przenośnej Apex3

Przenośne urządzenie do drukowania etykiet Apex3 to niewielki i lekki sprzęt, pozwalający na łatwe przenoszenie i wykonywanie wszelkich zmian. Można go nosić na pasie lub, w opcji dodatkowej, na ramieniu za pomocą specjalnego paska. Urządzenie to cechuje się prostotą obsługi, dzięki łatwemu systemowi wymiany papieru. Ma także akumulator o dużej pojemności, zapewniający energię na cały dzień pracy, co sprawia, że jest to jedno z najbardziej wydajnych przenośnych drukarek termicznych dostępnych na rynku.

Akcesoria

Specyfikacja

Metoda wydruku
Termiczna - Direct Thermal
Szybkość
51 mm/sekundę
Szerokość zadruku
72 mm (832 punktów / linię)
Rozdzielczość
203 DPI
Typ papieru
papier termiczny ciągły
Szerokość rolki papieru
80 mm
Grubość papieru
0,06 - 0,16 mm
Średnica rolki papieru
max. średnica - 35 mm
Średnica gilzy
12,5 mm +/- 0,5 mm
Komunikacja przewodowa
Serial (RS-232C), USB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth Class1

Do pobrania