Charakterystyka

Ultra wytrzymała i odporna 2 calowa mobilna drukarka

Drukarka przenośna Sewoo LK-P12II jest drukarką stworzoną do pracy w bardzo trudnym terenie. Maksymalna szerokość druku to 2" (58mm) - do drukarki można włożyć również węższą rolkę z uwagi na regulowaną szerokość otworu na rolkę papieru/etykiet. Obudowa drukarki dodatkowo wzmocniona jest gumowymi odbojnikami mocowanymi do niej na stałe, co sprawia, że drukarka jest bardzo wytrzymała.
Drukarka Sewoo LK-P12II ma monochromatyczny wyświetlacz dzięki czemu obługa drukarki jest bardzo intuicyjna - możliwość zmiany ustawień bez potrzeby podłączania drukarki do PC.

Opcjonalny odklejak tzw. PEELER

Drukarka Sewoo LK-P12II może posiadać odklejak etykiet - tzw. peeler, dzięki czemu drukarka samodzielnie odklei podkład od etykiet - użytkownik w łatwy i szybki sposób może naklejać gotowe etykiety na produkty (odklejak można aktywować lub dezaktywować w zależności od potrzeby).

Bezproblemowa komunikacja

W drukarce standardowo znajują się dwa porty komunikacyjne - USB i RS-232 (Serial) oraz komunikacja bezprzewodowa do wyboru: Bluetooth Smart Ready(Bluetooth 4.2+BLE) lub Wi-Fi (802.11a/b/g/n).

Idealna do systemów przecen w sklepach

Sprawdza się znakomicie jako drukarka drukująca etykiety z cenami lub etykiety z ceną promocyjną na produkty w sklepach z zabawkami, odzieżą itp. W naszej ofercie również gotowy system do wykonywania przecen (drukowania cenówek promocyjnych) w sklepach!

Akcesoria

Specyfikacja

Metoda wydruku
Termiczna - Direct Thermal
Szybkość
127 mm/sekundę
Szerokość zadruku
48 mm (384 punktów / linię)
Rozdzielczość
203 DPI
Typ papieru
papier termiczny ciągły lub etykiety
Szerokość rolki papieru
12,7 - 58 mm
Średnica rolki papieru
max. średnica - 56 mm
Średnica gilzy
12,5 mm +/- 0,5 mm
Komunikacja przewodowa
Serial (RS-232C), USB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth Smart Ready(Bluetooth 4.2+BLE), Wi-Fi(802.11 a/b/g/n)

Do pobrania