Charakterystyka

Ultra wytrzymała i odporna 2 calowa mobilna drukarka

Drukarka mobilna Sewoo LK-P12II to urządzenie stworzone do pracy w najtrudniejszych warunkach. Dzięki maksymalnej szerokości druku wynoszącej 2" (58mm), umożliwia wykorzystanie zarówno węższych, jak i szerszych rolek papieru czy etykiet. Dodatkowo obudowa drukarki została wzmocniona gumowymi odbojnikami, co znacznie zwiększa jej wytrzymałość. Drukarka przenośna Sewoo LK-P12II wyposażona jest w monochromatyczny wyświetlacz, co sprawia, że jej obsługa jest niezwykle intuicyjna. Umożliwia to zmianę ustawień bez konieczności podłączania drukarki do komputera.

Opcjonalny odklejak etykiet – peeler

Opcjonalny odklejak etykiet, zwany peelerem, to funkcja, którą może mieć mobilna drukarka etykiet Sewoo LK-P12II. Dzięki temu urządzenie samo oddziela etykiety od podłoża, co pozwala na szybkie i proste przyklejanie wydrukowanych etykiet do produktów. Funkcja odklejania może być włączana lub wyłączana według potrzeb użytkownika, co powoduje, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnego i elastycznego narzędzia do drukowania etykiet w różnych warunkach i sytuacjach. Peeler z pewnością ułatwia pracę i przyspiesza proces naklejania etykiet, co może być szczególnie istotne w miejscach o dużym natężeniu pracy.

Szybka komunikacja z drukarką

Bezproblemowa komunikacja z drukarką etykiet bezprzewodową Sewoo LK-P12II jest możliwa dzięki standardowemu wyposażeniu w dwa porty komunikacyjne, tj. USB i RS-232 (Serial). Dodatkowo urządzenie oferuje opcję łączności bezprzewodowej do wyboru, taką jak Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.2+BLE) lub Wi-Fi (802.11a/b/g/n), co sprawia, że mobilne drukarki termiczne Sewoo LK-P12II gwarantują efektywne połączenie z innymi urządzeniami. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownicy mogą cieszyć się płynną i niezawodną wymianą danych pomiędzy drukarką a innymi sprzętami.

Idealne rozwiązanie do systemów przecen w sklepach

Przenośne urządzenie drukujące Sewoo LK-P12II doskonale radzi sobie z drukowaniem etykiet cenowych czy promocyjnych na produkty w sklepach z zabawkami, odzieżą i nie tylko. W naszym asortymencie dostępny jest również kompletny system do realizacji przecen (drukowanie cenówek promocyjnych) w placówkach handlowych.

Akcesoria

Specyfikacja

Metoda wydruku
Termiczna - Direct Thermal
Szybkość
127 mm/sekundę
Szerokość zadruku
48 mm (384 punktów / linię)
Rozdzielczość
203 DPI
Typ papieru
papier termiczny ciągły lub etykiety
Szerokość rolki papieru
12,7 - 58 mm
Średnica rolki papieru
max. średnica - 56 mm
Średnica gilzy
12,5 mm +/- 0,5 mm
Komunikacja przewodowa
Serial (RS-232C), USB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth Smart Ready(Bluetooth 4.2+BLE), Wi-Fi(802.11 a/b/g/n)

Do pobrania