Charakterystyka

Ekonomiczna 4 calowa mobilna drukarka pokwitować i etykiet

Przenośna drukarka do etykiet Sewoo LK-P41 to wszechstronny sprzęt, który doskonale nadaje się zarówno do drukowania potwierdzeń, jak i nalepek, dzięki czemu można wykorzystać go w różnych sytuacjach, zależnie od potrzeb. Ze względu na możliwość umieszczenia papieru o szerokości od 50,4 mm (2") do 112 mm (4") możliwe jest tworzenie dokumentów o różnych rozmiarach, dostosowując się do indywidualnych wymagań, co sprawia, że jest to urządzenie niezwykle elastyczne i praktyczne. Ponadto drukarka Sewoo LK-P41 charakteryzuje się niewielką wagą – z akumulatorem waży jedynie 572 g, co sprawia, że jest to urządzenie w pełni przenośne, a więc można z łatwością przemieszczać się z nim między różnymi miejscami pracy czy też zabierać je ze sobą na spotkania lub wyjazdy służbowe.

Wyjątkowa wydajność przenośnej drukarki do etykiet

Wyjątkowa wydajność przenośnej drukarki do etykiet charakteryzuje się szybkością drukowania, wynoszącą 80 mm/s oraz obsługą dużej rolki papieru o średnicy maksymalnej 56 mm, co przekłada się na około 30 metrów długości. Dzięki temu urządzenie Sewoo LK-P41 plasuje się w czołówce najbardziej efektywnych drukarek przenośnych dostępnych na rynku, co sprawia, że można błyskawicznie i sprawnie wykonać wydruki wszelkich niezbędnych dokumentów, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Jest to ogromny atut tego rodzaju urządzeń, gdyż pozwala na szybkie i efektywne drukowanie etykiet w różnych miejscach, co jest niezwykle przydatne zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Intuicyjna sygnalizacja naładowania akumulatora

Intuicyjna sygnalizacja naładowania akumulatora w przenośnym urządzeniu drukującym Sewoo LK-P41 jest możliwa dzięki wbudowanemu wizualnemu i akustycznemu wskaźnikowi poziomu naładowania akumulatora. Umożliwia on użytkownikowi śledzenie poziomu akumulatora oraz wskazuje, kiedy będzie potrzebne jej doładowanie, zaś trzy diody informujące o stanie naładowania ułatwiają kontrolowanie tego procesu. Warto dodać, że drukarka ta wyposażona jest nie tylko w dwa standardowe złącza komunikacyjne, takie jak USB i RS-232 (Szeregowe), ale również oferuje opcjonalne połączenie bezprzewodowe do wyboru, czyli Bluetooth klasy 2 lub Wi-Fi (802.11b/g).

Akcesoria

Specyfikacja

Metoda wydruku
Termiczna - Direct Thermal
Szybkość
80 mm/sekundę
Szerokość zadruku
104 mm (832 punktów / linię)
Rozdzielczość
203 DPI
Typ papieru
papier termiczny ciągły lub etykietowy
Szerokość rolki papieru
50 - 112 mm
Grubość papieru
0,06 - 0,16 mm
Średnica rolki papieru
max. średnica - 56 mm
Średnica gilzy
12,5 mm +/- 0,5 mm
Komunikacja przewodowa
Serial (RS-232C), USB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth 4.2 class and Low energy(BLE), Wi-Fi(802.11 a/b/g/n)

Do pobrania