Charakterystyka

Ultra wytrzymała i odporna 4 calowa mobilna drukarka

Drukarka przenośna Sewoo LK-P43II jest drukarką stworzoną do pracy w bardzo trudnym terenie. Maksymalna szerokość druku to 4" (112mm) - do drukarki można włożyć również węższą rolkę z uwagi na regulowaną szerokość otworu na rolkę papieru/etykiet (rolka o szerokości od 50 do 112mm). Obudowa drukarki dodatkowo wzmocniona jest gumowymi odbojnikami mocowanymi do niej na stałe, co sprawia, że drukarka jest bardzo wytrzymała.
Drukarka Sewoo LK-P43II ma kolorowy wyświetlacz LCD dzięki czemu obługa drukarki jest bardzo intuicyjna - możliwość zmiany ustawień bez potrzeby podłączania drukarki do PC.

Opcjonalny odklejak tzw. PEELER

Drukarka Sewoo LK-P43II może posiadać odklejak etykiet - tzw. peeler, dzięki czemu drukarka samodzielnie odklei podkład od etykiet - użytkownik w łatwy i szybki sposób może naklejać gotowe etykiety na produkty (odklejak można aktywować lub dezaktywować w zależności od potrzeby). Istnieje też model bez peelera (odklejaka) - wtedy w miejsce modułu odklejającego montowane są metalowe ząbki ułatwiające odrywanie papieru.

Bezproblemowa komunikacja

W drukarce standardowo znajują się dwa porty komunikacyjne - USB i RS-232 (Serial) oraz komunikacja bezprzewodowa do wyboru: Bluetooth Smart Ready(Bluetooth 4.2+BLE) lub Wi-Fi (802.11a/b/g/n).

Idealna do etykietowania palet w magazynach lub dla inkasentów

Sprawdza się znakomicie jako drukarka drukująca etykiety zbiorcze na palety w magazynach. Dodatkowo dwuzakresowy moduł WIFi (2.4GHz / 5GHz) sprawdzi się znakomicie w obszarach o słabym sygnale WiFi.
Drukarka Sewoo LK-P43II sprawdzi się również jako doskonałe narzędzie drukujące faktury w terenie lub różnego rodzaju potwierdzenia itp.

Akcesoria

Specyfikacja

Metoda wydruku
Termiczna - Direct Thermal
Szybkość
100 mm/sekundę
Szerokość zadruku
104 mm (832 punktów / linię)
Rozdzielczość
203 DPI
Typ papieru
papier termiczny ciągły lub etykiety
Szerokość rolki papieru
50 - 112 mm
Grubość papieru
0,06 - 0,16 mm
Średnica rolki papieru
max. średnica - 57 mm
Średnica gilzy
12,5 mm +/- 0,5 mm
Komunikacja przewodowa
Serial (RS-232C), USB
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth 4.2 + BLE, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n)

Do pobrania