Charakterystyka

Bluebird CF550 - EKONOMICZNY KOMPUTER POSIADAJĄCY FUNKCJONALNOŚCI TERMINALA KLASY BIZNESOWEJ.

Oferowany przez nas czytnik kodów kreskowych od producenta Bluebird to innowacyjne rozwiązanie na rynku nowych mobilnych usprawnień. Model CF550 charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania oraz niespotykaną wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Jego konstrukcja oraz sposób użytkowania przywodzą na myśl standardowe urządzenia mobilne, dzięki czemu obsługa jest bardzo intuicyjna i przyjemna. Ten kompaktowy terminal mobilny będzie doskonałym wyborem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy z sektora MŚP mają od teraz możliwość utworzenia wirtualnej przestrzeni bez konieczności inwestowania w kosztowne rozwiązania technologiczne.

Przemyślana konstrukcja o skaner pochylony o 30 stopni

Ergonomiczny czytnik od Bluebird to jedno z najbardziej budżetowych rozwiązań mobilnych dostępnych na rynku. Terminal posiada bardzo wytrzymałą obudowę (klasa szczelności IP 67), która zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. To wodoszczelne i pyłoszczelne urządzenie ma niezwykle lekką konstrukcję, dlatego będzie odpowiednim wyborem dla użytkowników poszukujących poręcznych, a jednocześnie wytrzymałych, sprzętów mobilnych, które sprawdzą się podczas pracy w terenie. Dużym atutem urządzenia od Bluebird jest skaner kodów kreskowych nachylony pod kątem 30 stopni, co daje możliwość zeskanowania kodu 1D i 2D podczas weryfikowania informacji wyświetlanych na ekranie. Taka konstrukcja terminala doskonale wpisuje się w zasady ergonomii, dając możliwość odciążenia nadgarstka.

Efektywność pracy w warunkach terenowych.

Model CF550 posiada jeden z najlepszych wyświetlaczy dostępnych na rynku. Mobilny terminal Bluebird może być obsługiwany nawet przez rękawice — wszystko dzięki technologii mokrego dotyku i rysikowi. Po zetknięciu z wyświetlaczem urządzenie automatycznie wykrywa tryb pracy, przystosowując się do potrzeb użytkownika i zapewniając niezakłócone funkcjonowanie pracy zakładu.

Prosta i szybka wymiana akumulatora o wielkiej mocy

Terminal mobilny Bluebird jest zasilany za pomocą wymiennego akumulatora o mocy 4350 mAh. Duża pojemność ogniwa oraz prostota wymiany gwarantują niezakłóconą pracę sprzętu przez kilkanaście godzin. To szczególnie istotne dla osób, które pracują poza zakładem i muszą mieć pewność, że czytnik nie zawiedzie w warunkach terenowych bez dostępu do źródła energii. Aby zwiększyć efektywność pracy mobilnego terminala, producent wdrożył specjalny system PowerManager, który monitoruje pracę akumulatora, eliminując ryzyko przestojów przepływu mocy oraz zapewniając inteligentne zarządzanie zużyciem energii. To absolutnie innowacyjne i autorskie rozwiązania, których nie znajdziesz w żadnych innych urządzeniach.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
158.26 x 75.8 x 14.9 mm
Waga
251 g
Wyświetlacz
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 11 (aktualizowalny do 13)
Procesor
2.0 GHz Octa Core Processor
Pamięć
3GB RAM / 32GB Flash
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w
WWAN: LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite: A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D Imager COMFOSCAN
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył)
NFC: ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, Mifare and ISO 15693 cards
Akumulator
3.85V, 4350 mAh

Do pobrania