Charakterystyka

Ergonomiczny i poręczny

Model EF400 to niezwykle poręczny terminal mobilny wyposażony w 4-calowy wyświetlacz, który doskonale sprawdzi się w pracach terenowych. Ten innowacyjny czytnik od producenta Bluebird został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, dlatego jego konstrukcja jest niebywale solidna i odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy zabrudzenia.

200-gramowy terminal może być z powodzeniem przenoszony w kieszeni i obsługiwany jedną ręką. Ergonomiczna i kompaktowa budowa to największe atuty mobilnego czytnika oferowanego przez producenta Bluebird, niemniej to niejedyne zalety urządzenia. W odróżnieniu od produktów konkurencji model EF400 ma specjalną powłokę, która poprawia czytelność wyświetlacza, ułatwiając odczytywanie danych przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Chroni przy tym powierzchnię przed zabrudzeniami.

Trwały i odporny z obsługą wielu systemów

Kompaktowy terminal mobilny EF400 zawiera zastrzeżoną technologię TankSmith® Bluebird ze specyfikacją zrzutu 1,2 metra i stopniem ochrony IP67. Oznacza to, że nie ulegnie zniszczeniu po przypadkowym upadku czy zarysowaniu. Wyświetlacz jest równie wytrzymały, dlatego masz gwarancję, że urządzenie przetrwa lata w niezmienionym stanie. Model EF400 obsługuje wiele systemów operacyjnych, w tym: Android 5.1 Lollipop i Windows 10 IoT Mobile Enterprise, dzięki czemu możesz dostosować oprogramowanie do potrzeb swojego zakładu. Najczęstszym wyborem użytkowników jest jednak system Android, który występuje w większości urządzeń mobilnych dostępnych na rynku i jest zdecydowanie najbardziej intuicyjny.

Od kodów kreskowych do NFC oraz cykl życia

Oferowany przez nas terminal mobilny EF400 został wyposażony w skaner kodów kreskowych, który odczytuje kody kreskowe 1D i 2D oraz obsługuje komunikację NFC. EF400 ma ponadto aparat 13 MP do robienia zdjęć. Kupując produkt Bluebird, masz gwarancję co najmniej kilkuletniego wsparcia producenckiego. Wszystko to sprawia, że cykl życia czytnika jest maksymalnie wydłużony, a Ty możesz cieszyć się bezawaryjną pracą sprzętu przez bardzo długi czas.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
136.3 x 68 x 15.9 mm
Waga
200 g (standardowy akumulator),
250 g (powiększony akumulator)
Wyświetlacz
4" WVGA (800 x 480)
EyeIlluminate™ Display
System operacyjny
Android™ 6.X with GMS
Windows 10 IoT Mobile Enterprise
Procesor
1.2 GHz Quad Core Processor
Pamięć
2GB RAM / 16GB Flash
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 4.1 BLE, Class 1
WLAN: 802.11a/b/g/n/d/h/i
WWAN: (Optional) LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite(for WWAN only): A-GPS, GLONASS, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Scanning: 1D/2D imager
Camera :
13 MP Autofocus with flash (rear), 2MP Fixed Focus (front)
NFC: (Optional) ISO 14443 Type A i B, ISO 15693, MiFare
Akumulator
Standard: 3.8V 2860 mAh
Extended: 3.8V 5720 mAh

Do pobrania