Charakterystyka

Ergonomiczny, mały rozmiar

Model EF401 to kompaktowy i poręczny czytnik kodów kreskowych zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących urządzeń wielozadaniowych, które sprawdzą się w każdych warunkach. Innowacyjny terminal mobilny od Bluebird, wyposażony w czytelny wyświetlacz wielodotykowy, gwarantuje intuicyjną i płynną obsługę nawet przez rękawiczki.

Najwyższa wydajność oraz trwały i odporny na zarysowania

Ten niespełna 200-gramowy sprzęt posiada ośmiordzeniowy procesor 2,0 GHz gwarantujący najwyższy poziom wydajności. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz wdrożeniu systemu efektywnego zarządzania energią użytkownicy mogą uruchamiać wiele aplikacji przy minimalnym zużyciu energii. Terminal mobilny EF401 od Bluebird z systemem Android to propozycja dla firm, które stawiają na funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenia. Dzięki zastosowaniu oprogramowania, typowego dla innych urządzeń mobilnych, masz gwarancję, że pracownicy nie będą mieli problemu z eksploatacją czytnika.

Na szczególną uwagę zasługuje także obudowa, spełniająca normy szczelności IP 67, która doskonale zabezpiecza podzespoły przed uszkodzeniem. Terminal Bluebird posiada ponadto wyświetlacz wykonany z Corning® Gorilla® Glass 3, który jest wyjątkowo odporny na zarysowania.

Skanowanie i cykl życia

Mobilny czytnik F401 posiada skaner kodów kreskowych, który błyskawicznie sczytuje kody 1D i 2D oraz obsługuje komunikację NFC. Ponadto terminal EF401 od Bluebird ma aparat 13 MP zoptymalizowany do użytku przemysłowego.

Producent nie tylko udziela długotrwałej gwarancji na swoje sprzęty mobilne, ale także zapewnia wsparcie przez długie lata, dzięki czemu klienci otrzymują sprzęty o wydłużonym cyklu życia. To świetny wybór dla osób, które poszukują innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz urządzeń, których funkcjonalności są w pełni dostosowane do specyfiki pracy zakładu produkcyjnego oraz działań terenowych. Żadne inne czytniki dostępne na rynku nie mają tak wielu udogodnień i nie dają pewności, że nawet po długim i intensywnym używaniu aplikacji zachowają wymaganą sprawność akumulatora.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
136.3 x 68 x 15.9 mm
Waga
200 g (standardowy akumulator),
250 g (powiększony akumulator)
Wyświetlacz
4" WVGA (800 x 480)
EyeIlluminate™ Display
System operacyjny
Android™ Nougat 7.X with GMS
(dostępna aktualizacja Android 9.x)
Procesor
2.0 GHz Octa Core Processor
Pamięć
2GB RAM / 16GB Flash
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 4.2 BLE, Class 1
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/r/h/i
WWAN: (Optional) LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite(for WWAN only): A-GPS, GLONASS, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Scanning: 1D/2D imager
Camera :
13 MP Autofocus with flash (rear), 2MP Fixed Focus (front)
NFC (Optional) : ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, and ISO 15693 cards, MiFare
Akumulator
Standard: 3.8V 2860 mAh
Extended: 3.8V 5720 mAh
Smart battery : 3.8V 2860 mAh (Optional)

Do pobrania