Charakterystyka

Trwały i odporny na zarysowania i Multi OS

Dzięki zaawansowanym funkcjom to idealne narzędzie dla firm, które potrzebują efektywnego i wytrzymałego sprzętu do zarządzania danymi i procesami. Oferowany terminal mobilny współpracuje z szeroką gamą oprogramowania biznesowego. Model EF500 może pracować pod kontrolą jednego z dwóch systemów operacyjnych - Android 6.X i Windows 10 IoT Mobile Enterprise. Ponadto Bluebird może pomóc w dostosowaniu systemu operacyjnego w celu zwiększenia bezpieczeństwa, uproszczenia wdrożenia i zmniejszenia kosztów pomocy technicznej. Kompaktowa, lekka konstrukcja EF500 to opatentowana przez Bluebird technologia TankSmith ™ wytrzymująca upadek z wysokości 1,2 metra i stopniem ochrony IP67, który chroni go przed wodą, kurzem i brudem. 5-calowy wyświetlacz wielodotykowy o wysokiej rozdzielczości jest wykonany z Corning® Gorilla® Glass 3, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na zarysowania i zadrapania.

Ergonomiczna obsługa jedną ręką

Dzięki wadze zaledwie 260 gramów, EF500 jest ergonomicznie zaprojektowany do wygodnej obsługi jedną ręką. Wyświetlacz wielodotykowy może być obsługiwany rysikiem, opuszkami palców lub rękawiczkami, nawet jeśli wyświetlacz jest mokry. Intuicyjny interfejs użytkownika zapewniają komfortową pracę, minimalizując zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania. Ochrona przed olśnieniem słonecznym poprawia czytelność wyświetlacza w bezpośrednim świetle słonecznym, a powłoka chroniąca przed odciskami palców chroni przed pomazanym ekranem dotykowym. Dzięki temu terminal Bluebird jest idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy w terenie, jak i w biurze.

Skanowanie 1D i 2D oraz PPT

Wbudowany skaner kodów kreskowych szybko odczytuje kody kreskowe 1D i 2D. EF500 jest wyposażony w pełne funkcje głosowe, w tym z redukcją szumów i funkcję „Naciśnij i mów” (push to talk), które umożliwiają bardziej efektywną komunikację między pracownikami, niezależnie od tego, czy jest to połączenie jeden do jednego, czy jeden do wielu. EF500 wykorzystuje kilka technologii oszczędzania energii, aby zapewnić, że będzie działać przez całą zmianę roboczą. Jest również wyposażony w rozszerzoną wersję akumulatora dla jeszcze dłuższego cyklu pracy. Obsługuje wymianę akumulatora "w locie" tj. podczas pracy bez wyłączania urządzenia tzw. Hot-Swap.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
155.6 x 77.9 x 16.5 mm
Waga
260 g (standardowy akumulator),
330 g (powiększony akumulator)
Wyświetlacz
5.0" HD (1280 X 720)
EyeIlluminate™ Display
System operacyjny
Android 6.X
Windows 10 IoT Mobile Enterprise
Procesor
1.2 GHz Quad Core Processor
Pamięć
2GB RAM / 16GB Flash
2GB RAM / 32GB Flash (opcja)
Expandable with Micro SD card
2 Micro SIM / 1SAM card slots / 1SIM (Optional)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 4.1 BLE, Class 1
WLAN: 802.11a/b/g/n/d/h/i
WWAN: (opcja) LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite(for WWAN only): A-GPS, GLONASS, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D imager
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył), 2.0 MP Fixed Focus (przód)
NFC (opcja) : ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, and ISO 15693 cards, MiFare
czytnik linii papilarnych (opcja): pojemnościowy / optyczny
Akumulator
standardowy: 3.8V 3200 mAh
powiększony: 3.8V 6400 mAh

Do pobrania