Charakterystyka

Doskonała efektywność pracy

Model EF501 od producenta Bluebird to innowacyjny czytnik kodów kreskowych stworzony z myślą o dużych zakładach produkcyjnych, przedsiębiorstwach usługowych oraz instytucjach pożytku publicznego. Ten ergonomiczny terminal mobilny, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor, gwarantuje niezakłóconą pracę wielu aplikacji przy zachowaniu wymaganej wydajności. Producent zastosował także specjalny system zarządzania energią, dzięki czemu akumulator rozładowuje się znacznie wolniej, a urządzenie może pracować nawet przez kilkanaście godzin bez podłączenia do źródła prądu.

Podobnie jak w przypadku innych mobilnych terminali od Bluebird model EF501 działa na Androidzie znanym z innych urządzeń mobilnych. Wdrożenie takiego oprogramowania to sposób na zwiększenie produktywności pracy zakładu, ponieważ użytkownicy nie muszą uczyć się obsługi nowego systemu. Producent udostępnia Android 7.X Nougat, EF501 oraz wersję z oprogramowaniem Android 9 Pie.

Szybkie i stabilne połączenie

Innowacyjny terminal Bluebird gwarantuje najszybsze i niezawodne połączenia bezprzewodowe z obsługą Wi-Fi i 4G LTE. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z urządzenia zarówno w firmie, jak i poza nią. Na szczególną uwagę zasługuje także solidna obudowa mobilnego czytnika, która zabezpiecza podzespoły przed kurzem, wilgocią i brudem. Wyświetlacz Corning® Gorilla® jest w pełni odporny na zarysowania i uderzenia. Pomimo że konstrukcja czytnika jest bardzo wytrzymała, sprzęt ma stosunkowo niewielką masę własną, co jest szczególnie istotne dla osób korzystających z urządzenia w różnych warunkach.

Pojemny akumulator

Przenośny terminal Bluebird został wyposażony w akumulator o dużej pojemności, który zapewnia bardzo długi czas pracy. Biorąc pod uwagę, że mobilne urządzenia są często wykorzystywane w terenie, producent zastosował tryb Hot-Swap, który umożliwia wymianę akumulatora bez konieczności ponownego aktywowania urządzenia. Dzięki temu czytnik pozostaje w gotowości, a efektywność pracy pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
155.6 x 77.9 x 16.5 mm
Waga
260 g (standardowy akumulator),
330 g (powiększony akumulator)
Wyświetlacz
5.0" HD (1280 X 720)
EyeIlluminate™ Display
System operacyjny
Android™ Nougat 7.X with GMS
(dostępna aktualizacja Android 9.x)
Procesor
2.0 GHz Octa Core Processor
Pamięć
2GB RAM / 16GB Flash
4GB RAM / 32GB Flash (opcja)
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 4.2 BLE, Class 1
WLAN: 802.11 a/b/g/n/d/h/i/r/ac
WWAN: (opcja) LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite(for WWAN only): A-GPS, GLONASS, BEIDOU
A-GPS, GLONASS, Galilo(opcja)
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D imager
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył)
NFC (opcja) : ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, and ISO 15693 cards, MiFare
czytnik linii papilarnych (opcja): pojemnościowy / optyczny
Akumulator
standardowy: 3.8V 3200 mAh
powiększony: 3.8V 6400 mAh

Do pobrania