Charakterystyka

Najwyższa wydajność

Model EF501R, oferowany przez producenta Bluebird, to nowoczesny czytnik kodów kreskowych, który spełni oczekiwania wszystkich użytkowników poszukujących sprawdzonych mobilnych usprawnień. Przenośne terminale PDA zostały zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach usługowych, transportowych, zakładach produkcyjnych oraz służbach publicznych. Wyposażone w wydajny ośmiordzeniowy procesor gwarantują płynne działanie nawet przy zainicjowaniu wielu aplikacji. System Android 7.X Nougat, jest w pełni intuicyjny i łatwy w obsłudze, dlatego pracownicy nie będą mieli trudności podczas codziennej eksploatacji. Dostępna jest również wersja z systemem Android 9 Pie.

Wytrzymałość i moc na cały dzień

Terminal mobilny EF501R od Bluebird został wyposażony w 5-calowy ekran dotykowy. Duży wyświetlacz ułatwia wykonywanie codziennych zadań i znacznie usprawnia pracę w terenie. Producent zadbał nie tylko o utrzymanie wysokich parametrów technicznych, ale także eleganckie wzornictwo. Czytniki z tej serii łączą w sobie nowoczesny design i mobilność klasy premium.

Na szczególną uwagę zasługuje system zarządzania energią, który optymalizuje działanie ogniwa, dzięki czemu akumulator działa przez kilkanaście godzin. Wymienny akumulator o dużej pojemności sprawia, że mobilny terminal od Bluebird może być przez długi czas eksploatowany w terenie bez obawy, że dojdzie do rozładowania ogniwa. Kiedy już się wyczerpie, użytkownik będzie miał możliwość szybkiej wymiany akumulatora bez przymusu ponownego uruchamiania czytnika. Dzięki temu przez cały czas pozostanie w pełnej gotowości.

Szybka, stabilna łączność i profesjonalny skaner kodów

Terminal Bluebird EF501R zapewnia niezawodne połączenia bezprzewodowe z obsługą najszybszego Wi-Fi i 4G LTE. Ten wysokiej jakości mobilny sprzęt to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie elastyczność i ergonomię. W odróżnieniu od innych czytników dostępnych na rynku model EF501R, podobnie jak inne przenośne skanery producenta, posiada ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia skanowanie kodów kreskowych 1D/2D, nawet jeżeli są częściowo uszkodzone.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
166.5 x 88.7 x 28.9 mm
Waga
360 g
Wyświetlacz
5.0" HD (1280 X 720)
EyeIlluminate™ Display
System operacyjny
Android™ Nougat 7.X with GMS
(dostępna aktualizacja Android 9.x)
Procesor
2.0 GHz Octa Core Processor
Pamięć
2GB RAM / 16GB Flash
4GB RAM / 32GB Flash (opcja)
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 4.2 BLE, Class 1
WLAN: 802.11 a/b/g/n/d/h/i/r/ac
WWAN: (opcja) LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite(for WWAN only): A-GPS, GLONASS, BEIDOU
A-GPS, GLONASS, Galilo(opcja)
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D imager
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył)
NFC (opcja) : ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, and ISO 15693 cards, MiFare
Akumulator
3.8V 6400 mAh

Do pobrania