Charakterystyka

Najwyższa wydajność

Oferowany przez nas model EF550 od producenta Bluebird to udoskonalona wersja kultowego terminala mobilnego EF500. Urządzenia nowej generacji zostały wyposażone w czytelny, 5,5-calowy ekran dotykowy, dzięki czemu użytkownicy mają do dyspozycji większą powierzchnię dotykową. Nowoczesne czytniki kodów kreskowych są o wiele bardziej ergonomiczne, a ich obsługa – zdecydowanie łatwiejsza. Wszystko to sprawia, że mobilny terminal PDA od Bluebird jest przystosowany do pracy w najbardziej wymagających środowiskach – zakładach produkcyjnych czy przedsiębiorstwach usługowych.

Na szczególną uwagę zasługuje smukły i elegancki wygląd produktu. W odróżnieniu od poprzednika model EF550 ma smukłą konstrukcję i elegancki design. To terminal mobilny, który zapewnia szereg funkcjonalności, a jednocześnie świetnie spisuje się w pracy z klientem.

Wielki wyświetlacz, deklasujący konkurentów w swoim przedziale.

Innowacyjne czytniki kodów kreskowych PDA, wyposażone w ogromny wyświetlacz, to ukłon w stronę odbiorców poszukujących funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się zarówno podczas pracy w terenie, jak i w środowisku korporacyjnym. Terminal Bluebird spełni oczekiwania wszystkich użytkowników poszukujących wytrzymałych urządzeń, z których będzie można korzystać bez względu na aktualne warunki pogodowe.

Niespotykanie odporny, przeznaczony do najcięższych zadań.

Producent zastosował specjalną technologię Bluebird TankSmith®, dzięki czemu terminal mobilny PDA jest w pełni odporny na czynniki zewnętrzne oraz upadki z wysokości. Urządzenie ma najwyższą klasę szczelności IP68, co gwarantuje najwyższy stopień wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, zawilgocenie oraz szkodliwe działanie kurzu i pyłu.

Błyskawiczna komunikacja o rozszerzonym zasięgu, z jednoczesnym zmniejszeniem zapotrzebowania na energię.

Czytnik kodów kreskowych EF550 został wyposażony w technologię 2x2 Multiple-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO). System ten umożliwia niezakłóconą komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie. Zastosowanie tej technologii w znaczący sposób wpływa na zasięg sieci bezprzewodowej oraz zwiększa prędkość sygnału. Dzięki zapewnieniu doskonałej komunikacji i braku wymagań dotyczących weryfikowania sygnału przez punkty dostępowe mobilny terminal PDA od Bluebird jest jeszcze bardziej wydajny i trwały, całkowicie deklasując konkurencję.

Inteligentny, pojemny akumulator zapewniający energię na wiele godzin.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, producent wdrożył rozwiązanie BOS™ PowerManager wraz z trybem Hot Swap, który odpowiada za efektywne zarządzanie wykorzystywaną energią. W rezultacie terminale mobilne PDA EF550 od Bluebird mogą działać nieprzerywanie na łączu internetowym nawet przez 13 godzin.

Oferowany przez nas model EF550 to doskonały wybór dla osób, które poszukują urządzenia o doskonałych parametrach technicznych, które będzie można użytkować w najtrudniejszych warunkach pogodowych i wymagającym środowisku pracy. Żaden inny czytnik dostępny na rynku nie posiada tak rozbudowanych funkcjonalności.

Akcesoria

Specyfikacja

Wymiary
159.9 x 79 x 16.65 mm
Waga
200 g (bez akumulatora)
Wyświetlacz
5.85" z przyciskami nawigacyjnymi
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 10
Procesor
2.2 GHz Octa Core Processor
Pamięć
4GB RAM / 32GB Flash
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
4GB RAM / 64GB Flash (opcja)
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w
WWAN: LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite: A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Skaner: 1D/2D Zebra Imager
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył), PDAF 48MP (opcja)
NFC: ISO 14443 Type A and B;
FeliCa, and ISO 15693 cards
Akumulator
3.85V, 4350 mAh, 84,5g (HARD PACK)

Do pobrania