Charakterystyka

Właściwy wybór dla Twojej firmy

Innowacyjny terminal mobilny Bluebird HF550 to urządzenie wykorzystujące zalety smartfona zorientowanego na przedsiębiorstwa. Czytnik wyróżnia się kompaktowym i eleganckim designem, dlatego świetnie sprawdzi się do obsługi wymagającego klienta. Zapomnij o tym, że przemysłowe telefony komórkowe są zawsze duże i ciężkie. Producent udoskonalił wygląd HF550, dzięki czemu obecna wersja zachwyca lekką obudową i ergonomiczną konstrukcją. Jeżeli szukasz modelu zaprojektowanego z myślą o trudnych warunkach pracy, nasze mobilne terminale Bluebird z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Korzystając z HF550, nie tylko zwiększysz komfort wykonywania zadań, poprzez odciążenie oczu, ale poprawisz wydajność pracowników. To rozwiązanie rekomendowane wszystkim przedsiębiorcom, którzy stawiają na wysoką jakość i poszukują urządzeń, które zapewnią niezakłócone działanie przez długie lata.

Zwiększona trwałość i cykl życia

Wszystkie urządzenia od producenta Bluebird posiadają wysoką klasę szczelności, co oznacza, że mogą być użytkowane nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Oferowany przez nas terminal mobilny HF550 ma bardzo trwałą obudowę, która skutecznie chroni podzespoły przed szkodliwym działaniem kurzu, wody czy brudu. Urządzenie jest także odporne na wstrząsy oraz upadki z wysokości. Producent zapewnia przy tym wieloletnie wsparcie produktu, co pozwala zmniejszyć sumaryczne koszty działalności.

Inteligentny akumulator o dużej pojemności - moc na wiele godzin

Dzięki zastosowaniu akumulatora 4000 mAh terminal mobilny PDA od Bluebird może działać wiele godzin bez ładowania. To bardzo istotne w kontekście przedsiębiorstw, które używają aplikacji o zwiększonej mocy. Na szczególną uwagę zasługuje także technologia PowerManager™ zmniejszająca poziom zużycia akumulatora poprzez efektywne zarządzenie zapasami energii.

Dotyk w każdych warunkach oraz dodatkowy przycisk

Terminal HF550 to urządzenie, które wyróżnia się pod kątem funkcjonalności. Obsługa czytnika mobilnego od Bluebird jest bardzo wygodna i może odbywać się nawet przez rękawice. Multi-touch działa w każdych warunkach, nawet w przypadku zawilgocenia wyświetlacza. Użytkownicy mają także do dyspozycji wygodny klawisz fizyczny Action Key, który umożliwia uruchomienie wybranych funkcji w wygodny sposób.

Specyfikacja

Wymiary
151.8 x 74.5 x 12.2 mm
Waga
200 g
Wyświetlacz
5.45" HD+ (1440 x 720), TFT-IPS
System operacyjny
Android™ 10 (aktualizowalny do Android 14)
Procesor
2.2 GHz Octa Core Processor
Pamięć
4GB RAM / 32GB Flash
Komunikacja
WPAN: Bluetooth 5.0 BLE, Class 2
WLAN: 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w
WWAN: LTE, UMTS/HSPA/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Satellite (for WWAN): A-GPS, GLONASS, Galileo, BEIDOU
Przechwytywanie danych
Aparat :
13 MP Autofocus with flash (tył), 5 MP (przód)
NFC: ISO 14443 Type A and B; F;
FeliCa, Mifare and ISO 15693 cards
Akumulator
3.8V, 4000 mAh

Do pobrania